Urządzenia do Geometrii HOFMANN

Urządzenie SUN do Kalibracji Systemów EZ-ADAS BASIC

Indeks: EESE900BKEU
Producent: SUN

Status: dostępny na zamówienie
Netto: 32 439,02 PLN Brutto: 39 900,00 PLN
Ilość

Innowacyjny system kalibracji EZ ADAS

ŁATWOSC UZYCIA PRECYZJA DZIAŁANIA

O WIELE WIECEJ NIZ TYLKO SYSTEM REKALIBRACJI ADAS: ZESTAW ZAAWANSOWANY NARZEDZI ŁACZACYCH ŁATWOŚĆ UŻYCIA Z WYSOKĄ PRECYZJĄ.

Znacznie więcej niż tylko system ponownej kalibracji ADAS: zestaw zaawansowanych narzędzi łączących łatwość obsługi z dużą precyzją.

Nowoczesne samochody są kontrolowane przez wyspecjalizowane systemy komputerowe. Są one wyposażone w coraz większą liczbę zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) opracowanych w celu poprawy komfortu jazdy przy jednoczesnym zachowaniu i poprawie bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz pieszych. Coraz bardziej wyrafinowane i szeroko stosowane systemy ADAS stanowią wyzwanie dla serwisów blacharsko-lakierniczych oraz serwisów mechanicznych - wyzwanie, które jednocześnie daje dużą szansę i otwiera nowe możliwości. Nawet najprostsza naprawa może obejmować jeden lub więcej systemów ADAS. Precyzyjny i wydajny system ponownej kalibracji ADAS może zatem otworzyć nowe możliwości biznesowe.

System rekalibracji  EZ AdasTM  to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi zaprojektowanych zgodnie z innowacyjnymi standardami, który jest łatwy w użyciu nawet dla mechanika który robi to  pierwszy raz. Po wyznaczeniu geometrycznej osi jazdy według przyjaznej procedury dla użytkownika, można szybko ustawić tarczę kalibracyjną za pomocą lasera, co zapewnia dokładne i niezawodne wyniki.  Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z zaledwie kilku łatwych kroków - nawet o 40% mniej niż w większości dostępnych na rynku systemów - co skutkuje znacznie lepszą wydajnością.

Nowe system EZ ADASTM składa się z zaledwie trzech elementów, które są łatwe w obsłudze i ustawianiu, a po użyciu można je złożyć. Współpracuje z większością dostępnych urządzeni do pomiaru geometrii kół (w tym John Bean® i Hofmann®) i działa w doskonałej synergii ze wszystkimi narzędziami diagnostycznym SUN (PDL3200, PDL4100, PDL5600 i PDL8000).

Gama testerów diagnostycznych SUN jest gotowa do użycia w zaledwie 5 sekund. Dzięki automatycznej identyfikacji pojazdu, pełne skanowanie systemów trwa zaledwie 30 sekund, istnieje możliwość zapisu  raportów przed i po naprawie.

System rekalibracji EZ AdasTM wywodzi się z niezrównanego doświadczenia SUN® w diagnostyce samochodowej i głębokiej znajomości procedur OEM. EZ ADASTM  to kluczowa inwestycja w nowoczesny warsztat, który w przyszłości stanie się lepiej dostosowany do potrzeb rynku, a dzięki temu bardziej zyskowny.

Czy chcesz tego czy nie, pojazdy wyposażone w ADAS pojawią się w Twoim serwisie. ADAS stwarza nowe wyzwania dla warsztatów, nawet drobne naprawy mogą powodować potrzebę ponownej kalibracji tych systemów.

System rekalibracji EZ-ADAS oferuje innowacyjny zestaw precyzyjnych narzędzi o najnowocześniejszej konstrukcji. Posiada intuicyjny laserowy system pozycjonowania tablic, co zapewnia wysoką dokładność, eliminuje możliwość popełnienia błędów i zapewnia wysoką efektywność wykonywania procedur kalibracji.

TECHNOLOGIA LASEROWA

Laserowe pozycjonowanie dla szybkiego i dokładnego ustawienia tarcz kalibracyjnych.

STOJAK NA LASER Z LUSTREM

Dokładne pozycjonowanie dzięki łatwemu wyznaczeniu linii środkowej za pomocą stojaka z lustrem.

OPATENTOWANY SYSTEM POZYCJONOWANIA

Przewodnik ustawienia tarcz kalibracyjnych według specyfi kacji OEM.

SKŁADANY I MOBILNY

Składana konstrukcja o niewielkich wymiarach, nie zajmuje dużo miejsca w warsztacie.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=pajXCnhUj70&feature=emb_logo