Samochody osobowe

Termowizyjna Kamera Diagnostyczna SUN DTI™

Indeks: EETHEU100A
Producent: SUN

Status: dostępny na zamówienie
Netto: 4 634,15 PLN Brutto: 5 700,00 PLN
Ilość

DTI

Termowizyjna Kamera Diagnostyczna

Diagnostyczna Kamera Termowizyjna dzięki technologii podczerwieni pozwala na diagnostykę usterek na podstawie obrazu termicznego i wykryciu zaburzeń związanych z wydzielaniem się ciepła

Termowizyjna Kamera Diagnostyczna została zaprojektowana specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego i wykorzystuje technologię podczerwieni do zobrazowania szczegółowego rozkładu temperatury dowolnego obiektu. Urządzenie to zmienia dotychczasowe podejście do diagnozowania samochodów, umożliwia ono w prosty, szybki i skuteczny sposób zdiagnozować bardzo wiele różnych problemów występujących w samochodzie. Można zobaczyć ciepło wywołane przez wiele różnych przyczyn, np.:

 • tarcie
 • opór elektryczny
 • zmiany ciśnienia

Diagnozowanie pojazdów staje się dużo szybsze i dokładniejsze. Termowizyjna Kamera Diagnostyczna jest w pełni wyposażona w bazę danych zawierającą gotowe przykłady i testy z przewodnikiem i obrazy referencyjne, które pomagają w interpretacji wyników. Dzięki możliwości wykonywania i zapisywania własnych zdjęć można w prosty sposób tworzyć własne bazy danych a także przedstawić klientowi przekonujące uzasadnienie wykonanej naprawy.

Menu urządzenia na chwilę obecną jest w języku angielskim, natomiast obsługa jest na tyle prosta i intuicyjna, że każdy mechanik powinien być w stanie posługiwać się tym urządzeniem.

 • Główne cechy

  • Szczegółowy obraz termiczny składające się z 4.800  punktów temperaturowych
  • Ekskluzywna baza danych testów z opisem zastosowań diagnostycznych wraz z obrazami referencyjnymi ułatwiającymi interpretację wyników
  • Obrazy termiczne dla takich zjawisk jak m.in. przegrzane hamulce, uszkodzone podgrzewane siedzenia, nieprawidłowe spalanie w cylindrze, zużyte łożyska oraz inne uszkodzenia, które powodują nieprawidłowy rozkład ciepła w danym elemencie czy układzie
  • Możliwość pomiaru temperatury do 448 stopni Celsjusza
  • Automatyczne skalowanie w celu pełnego zobrazowania temperatury wszystkich elementów na obrazie
  • Więcej możliwości niż termometry na podczerwień, które pokazują tylko pojedynczy odczyt temperatury
  • Akumulator litowo-jonowy pozwala na 4 godziny ciągłej pracy

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE POSIADASZ NARZĘDZIE, KTÓRE POZWALA CI ZOBACZYĆ CIEPŁO.

Termowizyjna Kamera Diagnostyczna została zaprojektowana specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego i wykorzystuje technologię podczerwieni do zobrazowania szczegółowego rozkładu temperatury dowolnego obiektu. Może pokazać ciepło wywołane tarciem, oporem elektrycznym, zmianami ciśnienia i innymi czynnikami fizycznymi. Naprawdę możesz zobaczyć gorące i zimne obszary elementów pojazdu i łatwo zidentyfikować zarówno prawidłowo funkcjonujące, jak i uszkodzone komponenty, dzięki czemu możesz wykonać diagnozę i naprawę o wiele szybciej i skuteczniej.

ZOBACZ WIĘCEJ NIŻ TYLKO TEMPERATURĘ

Zamiast wyświetlać pojedynczy odczyt temperatury, Termowizyjna Kamera Diagnostyczna pokazuje każdy szczegół dzięki kompletnym obrazom termicznym składającym się z 4800 stref temperatury. Skala kolorów kalibruje się automatycznie, dzięki czemu znasz dokładną temperaturę każdego punktu w kadrze. Punkt centralny zapewnia precyzyjne cyfrowe wyświetlanie temperatury w dowolnym miejscu, które wybierzesz.

SPÓJRZ NA CAŁY SAMOCHÓD W CAŁKOWICIE ODMIENNY SPOSÓB

Teraz, gdy widzisz ciepło, możesz łatwo wykryć usterki w każdym pojeździe. Od hamulców i podgrzewanych siedzeń, poprzez nieprawidłowe spalanie w cylindrach i zużyte łożyska oraz wszystkie inne usterki silnika lub systemów nadwozia, Termowizyjna Kamera Diagnostyczna pozwala zobaczyć precyzyjnie temperaturę do 448 ° C.

OBEJRZYJ. ZDIAGNOZUJ. NAPRAW.

Diagnozowanie pojazdów stało się dużo szybsze i dokładniejsze. Termowizyjna Kamera Diagnostyczna jest w pełni wyposażona w bazę danych zawierającą gotowe przykłady i testy z przewodnikiem i obrazy referencyjne, które pomagają w interpretacji wyników. Dzięki możliwości wykonywania i zapisywania własnych zdjęć można w prosty sposób tworzyć własne bazy danych a także przedstawić klientowi przekonujące uzasadnienie wykonanej naprawy.
Podstawowe
Wyświetlacz:LCD
Przeznaczenie:CiężaroweDostawczeOsobowe
Zasilanie:12V