test

Sprawdzenie oryginalności nazw urządzeń marki Hofmann oraz znaku firmowego (logo)

Firma MotoTechnik - Hurtownia Więcław-Wiśniewski s.c. jest autoryzowanym dystrybutorem i bezpośrednim importerem urządzeń firmy HOFMANN ®  oraz prowadząca serwis urządzeń firmy HOFMANN ®  umożliwia swoim klientom zainteresowanym zakupem oryginalnych urządzeń firmy HOFMANN ® sprawdzenie przed zakupem ich oryginalności.

Firma HOFMANN ® należy do światowego koncernu Snap-on Equipment i wchodząc na strone  internetowa www.snaponequipment.eu lub www.hofmann-europe.com możemy zawsze sprawdzić przed zakupem każdego urządzenia jego zgodność z oryginałem pod względem nazwy jak i modelu oraz proponowanego wyposażenia podstawowego, wyposażenia dodatkowego i danych technicznych.

Nazywnictwo urzadzen firmy HOFMANN ® nie uleglo zmianie od lat i zwiazane jest z grupa oferowanych maszyn, tj.:

  1. Geodyna™ –  ogólna nazwa wyważarek zarówno dla kól samochodów osobowych/dostawczych  jak i cieżarowych.
  2. Monty™ – ogólna nazwa wszystkich urządzeń do montażu i demontażu opon kól samochodów osobowych/dostawczych i ciężarowych.
  3. Geoliner™ – ogólna nazwa urządzeń do pomiaru i regulacji geometrii kół samochodowych.
  4. Duolift™ – ogólna nazwa grupy podnośników dwukolumnowych.

KAŻDE INNE NAZEWNICTWO URZĄDZEŃ, NAWET ZBLIŻONE SŁOWNICTWO – jak np. Megaspin czy  Megamount NIE JEST ORYGINANE i nie przedstawia maszyn firmy HOFMANN ® !!!!!! 

– urządzenia o nazwie Megaspin czy Megaplan nie są również urządzeniami oryginalnymi firmy HOFMANN . Przy tych nazwach jest wykorzystywane stare logo Hofmann, które jest nieaktualne od 1997 r.

– poniżej przedstawiamy logo firm, które nie mają nic wspólnego z urządzeniami firmy HOFMANN ® z grupy Snap–on Equipment


 

Jedyne Oryginalne logo firmy HOFMANN ® na urządzeniach to:

Zapraszamy do współpracy